OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

Konkursy ogólnopolskie

L.p.

Nazwa konkursu

Uczestnicy

Miejsce

Organizator, data

1.

Panda- j. angielski

Kl.IV-VII

(16 uczniów)

---

S. Kozieradzka

2.

Panda-matematyka

Kl.V-VII

(14 uczniów)

---

S. Nowosielecka

3.

 

 

 

ALBUS 2018

Wiktor Kaszycki

Karol Gąsiorowski

Oliwia Żukowiec

Karolina Szpiech

Katarzyna Rosiwal

Marek Banaś

Gracjan Staszkiewicz

 

18 miejsce

24 miejsce

28 miejsce

28 miejsce

30 miejsce

30 miejsce

33 miejsce.

Centrum Edukacji Szkolnej

(R. Zaleska)

10.05.2018 r.

 

Konkursy wojewódzkie

L.p.

Nazwa konkursu

Uczestnicy

Miejsce

Organizator, data

1.

Ilustracja do książek Pawła Wakuły

Julia Martyn

Adrian Bosak

Aleksandra Zaleska

 Jan Buś

OliwiaWiśniowskaz

wyróżnienie

wyróżnienie

 

 

 

Przemyska Biblioteka Publiczna

(H.Noworolska

B.Haszczyn)

13.06.2018 r.

2.

Am Anfang war die Poesie

Emilia Bury

Katarzyna Rosiwal Damian Krawiec

 

 

PSNJN

(B. Haszczyn)

5.06.2018 r.

3.

Horyzont Słowa

Dominika Gąsiorowska

Oliwia Wiśniowska

 

 

 

Przemyska Biblioteka Publiczna

(B.Haszczyn)

28.05.2018 r.

 

Wiedza o lesie

Michał Grzech

Norbert Kasprowicz

finalista

finalista

 

Nadleśnictwo Bircza

(M.Jasińska)

11.04.2018 r.

4.

Drużynowe Zawody Gimnastyczne

Martyna Kopiec

Dominika Wolarz

Ilona Minorowicz

Weronika Sikorska 

36 miejsce

(P. Haszczyn)

19.03.2018 r.

 

Konkursy powiatowe

L.p.

Nazwa konkursu

Uczestnicy

Miejsce

Organizator, data

1.

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej

Eryk Piekarz

 Piotr Pinda, Damian Krawiec

 Dawid Krawiec, Karol Gąsiorowski, Wiktor Kaszycki Kacper Ciołek Miłosz Ślimak

 

 

 

V miejsce

P. Haszczyn

13.06.2018 r.

3.

Powiatowy Konkurs Wiedzy Pożarniczej

Michał Grzech

Martyna Kopiec

Dominika Wolarz

Marek Banaś

Wiktor Kaszycki

IV miejsce

P. Haszczyn

26.04.2018 r.

4.

I Powiatowy Konkurs Mistrz Podstawówki

M. Kopiec

N. Kasprowicz

 

 

S.Nowosielecka

25.04.2018 r.

5.

VII Powiatowy Konkurs

W krainie bajki i baśni

Julia Martyn

Jan Buś

Oliwia Wiśniowska

Oliwia Staszkiewicz

II miejsce

wyróżnienie

I miejsce

wyróżnienie

 

Świetlica Wiejska

w Krasiczynie

(H.Noworolska

B.Haszczyn)

25.04.2018 r.

6.

IV Powiatowy Konkurs o tytuł Mistrza Matematyki

Julia Kopko

Bartosz Kurasz

Wiktor Osiadły

 

 

 

 

(A.  Prokopska)

19.04.2018 r.

7.

Rok w lesie

Oliwia Wiśniowska

I miejsce

Nadleśnictwo Krasiczyn

(A.Majda)

Marzec 2018 r.

6.

 Powiatowy konkurs na najładniejszą tradycyjną palmę wielkanocną dużą

 

 Konkurs na pisankę wykonywaną metodą tradycyjną batikową, tj. ozdabianą woskiem lub metodą drapaną w I grupie wiekowej: dzieci i młodzież do 18 roku życia

 

 

Konkurs na pisankę wykonywaną metodą współczesną

Ilona Minorowicz 

 

 

 

Jan Buś

Klaudia Minorowicz

 

Marcel Cempura

II miejsce

 

 

 

III miejsce

IV miejsce 

 

wyróżnienie specjalne

 

SP Reczpol

18.03.2018 r.

 

 

 

 

 

 

 

8.

Powiatowy Turniej w mini piłce siatkowej

Kopiec Martyna, Przepaśniak Gabriela, Wolarz Dominika,  Jurkiewicz Julia, Gamracy Paula, Szpiech Oliwia, Szpiech Marlena, B. M., Szewczyk Aleksandra, Pękalska Wiktoria, Ciołek Klaudia, Wiśniowska Oliwia

III miejsce

16 marca 2018 r. Orzechowce

(P.Haszczyn)

 

Konkursy międzyszkolne (gminne)

L.p.

Nazwa konkursu

Uczestnicy

Miejsce

Organizator, data

1.

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy Ciekawi Świata

 Emilia Bury

 Wiktor Kaszycki

Karol Gąsiorowski

 

I miejsce

Zespół Szkół w Krzywczy

14.06.2018

2.

Bieg dla Niepodległej

Emilia Bury

Martyna Kopiec

Miłosz Ślimak

Wiktor Kaszycki

Marlena Szpiech

Dominika Gąsiorowska

Marcel Cempura

Klaudia Minorowicz

Kacper Goleniowski

I miejsce

III miejsce

I miejsce

III miejsce

I miejsce

 

II miejsce

I miejsce

I miejsce

II miejsce

Gmina Krzywcza

( wójt W. Pawłowski)

 SP Babice

(P. Haszczyn)

5-7.06.2018 r.

3.

I Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej

Ilona Minorowicz

Paulina Raba

Gabriela Przepaśniak

Wiktoria Pękalska

Oliwia Wiśniowska

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

wyróżnienie

nagroda

SP w Babicach

Biblioteka Wiejska w Babicach

(A.Król, S.Kozieradzka)

20.04.2018 r.

4.

Konkurs Recytatorski  pod tytułem Jan Brzechwa – poeta dziecięcej radości

Emilia Ciepielowska

Milena Buchowska

Oliwia Wiśniowska

Karolina Misiołek

Aleksandra Szewczyk

Ilona Minorowicz

Julia Jurkiewicz

Wiktor Kaszycki

Oliwia Żukowiec

Emilia Bury

Marek Banaś

V miejsce

V miejsce

I miejsce

III miejsce

IV miejsce

 

V miejsce

V miejsce

I miejsce

II miejsce

III miejsce

V miejsce

Świetlica Wiejska w Babicach

Urząd Gminy Krzywcza

Biblioteka Publiczna w Babicach

10.04.2018 r.

 

Konkursy wewnątrzszkolne

L.p.

Nazwa konkursu

Uczestnicy

Miejsce

Organizator, data

1.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Polsce

18 uczniów kl.IV-VII

 

(J.Sas-Flisak

S.Nowosielecka)

13.04.2018 r.

2.

Wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy

J. Kopko

J. Leśniak i O. Lekka

 G. Grzech i E.Kaszycka

M. Jaszyk

M. Gierula

P. Łysik

N. Lach.

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

 

 

 

S. Nowosielecka

16.03.2018 r.

3.

Biblioteka moich marzeń

E. Urban i E. Ciepielowska

J. Buś i M. Jaszyk

W. Król i A. Zaleska

 F. Sosa

O. Wojtowicz

L. Leśniak

J. Martyn

J. Brzoza

 M. Ciołek

M. Rubin

G. Grzech

P. Łysik

K. Minorowicz

K. Małachowski

I miejsce

 

II miejsce

III miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S. Nowosielecka

28.03.2018 r.

4.

Międzyklasowy Konkurs Matematyczny

M. Kopiec, M. Grzech N. Kasprowicz

K. Gąsiorowski, K.Szpiech, G.Staszkiewicz

J.Jurkiewicz

Ł. Rabczak

K. Rubin.

 

I miejsce klasa VI

 

II miejsce klasa VII

 

III miejsce klasa V

S. Nowosielecka

22.03.2018 r.

5.

Trzymaj formę – etap szkolny

9 uczniów z kl.VII

 

 

(J.Kapuśniak)

16.03.2018 r.

6.

Szkolne Zawody Gimnastyczne

Martyna Kopiec, Ilona Minarowicz, Dominika Wolarz, Oliwia Żukowiec, Gabriela Przepaśniak, Weronika Sikorska,

W ćwiczeniach na ławeczce I miejsce Martyna Kopiec, II miejsce Ilona Minarowicz, III miejsce Dominika Wolarz. W ćwiczeniach wolnych I miejsce Oliwia Żukowiec, II miejsce Martyna Kopiec, III miejsce Ilona Minarowicz

13.03.2018 r.

(P. Haszczyn)

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

 

Gminny konkurs "Najładniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową"

Emilka Urban - I miejsce,

Kacper i Grzegorz Plecieniowie - II miejsce,

 Maciek Osiadły - wyróżnienie.

Pozostali uczestnicy konkursu: Julia Brzoza, Jaś Buś, Emilka Ciepielowska, Maja Ciołek, Amelka Czorniak, Samanta Escobar, Michał Rubin

 

Wyniki szkolnego konkursu czytelniczego "Z książką za pan brat" dla klas IV - VI:

I miejsce J. Jurkiewicz,

II miejsce N. Kasprowicz,

III miejsce K. Rosiwal, O. Żukowiec.

Udział: J. Durys, M. Wegrzyn, A. Bentkowska, M. Kopiec, D. Wolarz, I. Hadam.

Organizatorem konkursu i sponsorem nagród była p. S. Nowosielecka.

 

Wyniki szkolnego konkursu na Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową:

Kategoria klas 0 - III

I miejsce G. Grzech i F. Tomaszewski,

II miejsce O. Wiśniowska,

III miejsce D. Gąsiorowska,

wyróżnienia: J. Buś, J. Dąbrowski, M. Rubin, M. Osiadły, W. Osiadły.

Udział: K. Misiołek, M. Szpiech, O. Szpiech, O. Staszkiewicz, A. Zaleska, E. Ciepielowska, E. Kaszycka, M. Jaszyk, K. Minorowicz, A. Szewczyk, M. Makara, K. Ciołek, P. Łysik, M. Banyk, A. Dec, A. Pawlik, W. Pękalska, O. Lekka.

Kategoria klas IV - VI

I miejsce K. Gąsiorowski,

II miejsce W. Kaszycki, K. Rubin,

III miejsce K. Rosiwal.

Udział: M. Węgrzyn. 

 

Gminnego Konkursu Piosenki Europejskiej

 

Kategoria pierwsza:

Wszyscy uczniowie przedszkola dostali wyróżnienia i nagrody: Aleksandra Zaleska, Milena Buchowska, Amelia Czorniak, Emilia Ciepielowska, Julia Marty

Kategoria druga:

I miejsce: uczennica klasy I – Gabriela Grzech oraz uczennice kl.III – Aleksandra Szewczyk i Oliwia Wiśniowska

II miejsce: uczeń klasy II – Wiktor Osiadły

III miejsce: uczennica kl.I  – Oliwia Lekka

Kategoria trzecia: 

I miejsce: uczennica klasy IV - Izabela Hadam, która zaśpiewała piosenkę S. Grzeszczak „Tamta dziewczyna” i „The spider’s in the box”.

II miejsce: uczennica klasy V – Paulina Raba, za wykonanie hiszpańskiej piosenki „Musica en ti”.

III miejsce: uczennica kl.IV – Martyna Węgrzyn, za piosenkę „ Chodź pomaluj mój świat”.

 

Powiatowego konkursu na Najpiękniejszy stroik Bożonarodzeniowy.

 W kategorii klas I - III Oliwia Wiśniowska zajęła II miejsce.

Mikołajkowy Powiatowy Turniej mini piłki nożnej

Druzyna w składzie: Radosław Bandyk, Michał Grzech, Jakub i Patryk Durys, Kacper Ciołek, Wiktor Kaszycki, Norbert Kasprowicz, Jakub Żukowiec

Zajęła VII miejsce

 

XV Powiatowego Konkursu na Ilustrację do utworów Agaty Widzowowskiej-Pasiak

 Laureatki

Wiktoria Pękalska i Zosia Grzegorzak

Powiatowym Turnieju mini piłki Nożnej organizowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej i firmę Tymbark

 Drużyna w składzie: Radosław Bandyk, Michał Grzech, Jakub i Patryk Durys, Kacper Ciołek, Wiktor Kaszycki, Martyna Kopiec, Jakub Żukowiec

Zajęła V miejsce

 

I etap Konkursu Biblijnego pt. „Jestem uczniem Jezusa Chrystusa i świadczę o Nim

 Zwycięzcami etapu szkolnego zostały uczennice klasy VI – Emilia Bury, Aleksandra Bentkowska i Oliwia Żukowiec,

 

Szkolny konkurs" Jestem postacią bajkową"

I miejsce zdobyli: Milena Buchowska, Emilia Urban, Klara Zaleska, Julia Martyn, Maciej Osiadły, Martyna Jaszyk, Paulina Plecień, Wiktor Osiadły. 

II miejsce - Samanta Escobar, Emilia Ciepielowska, Kacper Plecień, Emilia Kaszycka, Klaudia Minorowicz, Filip Kuca, Julia Kopko. 

III miejsce - Maja Ciołek, Aleksandra Zaleska, Grzegorz Plecień, Gabriela Grzech. 

 

IV miejsce - Julia Brzoza i Jan Buś.

 Szkolny konkurs na Najpiękniejszy Różaniec:

I miejsce Martyn Jaszyk

II miejsce Emilia Urban

III miejsce Paweł Łysik

IV miejsce Kacper Plecień

V miejsce Dawid Krawiec

 

Wyróżnienia: Filip Kuca, Jaś Buś, Emilia Ciepielowska, Marek Banaś, Adrian Buś

 

Konkurs szkolny "Portret Misia"

  I miejsce -    Jan Buś, Emilia Kaszycka, Filip Kuca, Wiktor Osiadły, Marcel Cempura

II miejsce -   Emilia Urban, Julia Martyn, Emilia Ciepielowska, Oliwia Lekka, Martyna Jaszyk, Manuela Gierula

III miejsce -  Michał Rubin, Maciej Osiadły, Paweł Łysik, Julia Kopko, Nikola Lach.

Uczestnicy -  Maja Ciołek, Julia Brzoza, Klara Zaleska, Amelia Czorniak, Klaudia Minorowicz, Jeremiasz Makara, Gariela Grzech

 

 

 Konkurs szkolny ,,Kartka z życzeniami dla misia" 

 

 

 I miejsce -   Aleksandra Szewczyk, Klaudia Ciołek 

 II miejsce -  Amelia Pawlik, Filip Tomaszewski 

III miejsce - Dominika Gąsiorowska, Aneta Dec

Wojewódzkie zawody w lekkoatletyce

Oliwia Żukowiec w skoku w dal - 44 miejsce

Karolina Szpiech w rzucie piłeczką palantową - 48 miejsce

Eryk Piekarz w rzucie piłeczką palantową - 34

Powiatowe zawody w lekkoatletyce

I miejsce

Oliwia Żukowiec w skoku w dal

Karolina Szpiech w rzucie piłeczką palantową

Eryk Piekarz w rzucie piłeczką palantową

Piotr Pinda w biegu na 60 m zajął VI 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

 

Powiatowy konkurs plastyczny

pt. "Fascynujące, mądre, ciekawe...historie w książkach Pawła Beręsewicza".

 

Nagrody i wyróżnienia otrzymali: Julia Martyn, Karol Pękalski, Jan Buś, Emilia Kaszycka i Julia Martyn.

 

Eliminacje Gminne

Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „”Młodzież zapobiega pożarom"

 

Udział brali: Bugiel Kacper, Kopiec Karol, Krawczyk Dawid, Krawczyk Kacper, Piekarz Eryk, Banaś Marek.

 

Powiatowy konkurs na "Najpiękniejszą pisankę"

 

II miejsce zajął Wiktor Osiadły z Babic

III miejsce zajęła Ilona Minorowicz ze Skopowa II miejsce zajął Wiktor Osiadły z Babic

 

W etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt.

"ZAPOBIEGAJMY POŻAROM"

 

Wyróżnienie Oliwia Wiśniowska ze Skopowa.

 

W etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt.

"ZAPOBIEGAJMY POŻAROM"

 

przedszkola: III miejsce zajął Michał Rubin,

klasy I- III: I miejsce: Oliwia Wiśniowska.

 

Gminny Turniej mini piłki halowej Ferie Cup

 

I miejsce w kategorii Orlik

W składzie: Marcel Cempura, Jakub Bosak, Patryk Czuba, Bartosz Kurasz, Kacper Rubin, Wiktor Osiadły.

V miejsce w kategorii Junior

W składzie: Karol Kopiec, Dawid Krawiec, Damian Krawiec, Karol Gąsiorowski, Eryk Piekarz, Marek Banaś, Kacper Ciołek, Piotr Pinda.

 

Gminny turniej mini piłki siatkowej chłopców

 

III miejsce

 

Drużyna w składzie:  Eryk Piekarz, Karol Kopiec, Kacper Bugiel, Kacper Krawczyk, Dawid Krawczyk, Karol Gąsiorowski, Piotr Pinda, Dawid, Krawiec, Damian, Marek Banaś, Wiktor Kaszycki.

 

Gminny Konkurs Plastyczny pt. „Europejska bajka”,

 

W kategorii: przedszkola i oddziały przedszkolne:

 III miejsce JULIA MARTYN

W  kategorii: uczniowie klas I – III szkół podstawowych:

I miejsce AMELIA PAWLIK  i OLIWIA WIŚNIOWSKA, OLIWIA

Wyróżnienia: JULIA SIKORA ,ANETA DEC , WIKTOR OSIADŁY

 

Gminny Konkurs Plastyczny „Moje Boże Narodzenie”

 

W kategorii przedszkola i oddziały przedszkolne

I miejsce JULIA MARTYN,

W kategorii uczniowie klas I – III

I miejsce WIKTOR OSIADŁY  i JULIA BURCHAŁA

 II miejsce IZABELA HADAM

III miejsce FILIP KUCA

 Wyróżnienia: PAULINA PRZESZŁO , OLIWIA LEKKA, WIKTORIA PĘKALSKA, ILONA MINOROWICZ

 

Powiatowy Konkurs na Najpiękniejszy Zielnik

 

 I miejsce Martyna Kopiec,

II miejsce Patryk Durys i Anna Bandyk,

III miejsce Michał Grzech,

wyróżnienia Piotr Pinda, Dominika Wolarz, Kacper Ciołek, Michał Sikorski, Paulina Raba, Kinga Jurkiewicz, Ery Piekarz, Katarzyna Rosiwal.

Powiatowy Konkurs Fotograficzny nagroda: Emilia Bury,

Powiatowy konkurs plastyczny za nagroda Oliwia Żukowiec.

Powyższe konkursy organizował Kompleks Leśny Lasy birczańskie

 

III miejsce w Powiatowym Turnieju mikołajkowym w mini piłce nożnej w Birczy. Drużyna wystąpiła w składzie: Eryk Piekarz (bramkarz), Karol Gąsiorowski, Piotr Pinda, Dawid, Krawiec, Damian Krawiec, Marek Banaś, Wiktor Kaszycki, Gracjan Staszkiewicz, Kacper Ciołek

 

XIV Powiatowy Konkurs Plastyczny na ilustrację do utworów Urszuli Kozłowskiej

Laureaci:

Banaś Marek, Bendkowska Aleksandra, Bury Emilia, Gąsiorowski Karol, Kaszycki Wiktor, Oliwia Żukowiec, Oliwia Lekka

 

Szkolny Konkurs Na Najpiękniejszy Różaniec

I miejsce - Julia  Martyn

II  miejsce - Jan Buś

III miejsce - Weronika Sikorska

IV miejsce - Martyna  Kopiec

 

Wojewódzkie Zawody Lekkoatletyczne

Karolina Szpiech zajęła 37 miejsce w rzucie piłeczką palantową,

Emilia Bury zajęła 43 w biegu na 60 m.

 

Powiatowe Biegi Przełajowe

V miejsce Emilia Bury

XII miejsce Martyna Kopiec

XIX miejsce Sandra Szpiech

 

Puchar Orlika Etap międzygminny

III miejsce drużyna chłopców (rocznik 2004 i młodsi)

 

Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne

I miejsce Emilia Bury w biegu na 60 m

I miejsce Karolina Szpiech w rzucie p. palantową

II miejsce Piotr Pinda w biegu na 60 m

III miejsce Eryk Piekarz w rzucie piłeczką palantową

III miejsce Karol Kopiec w biegu na 1000 m

IV miejsce Martyna Kopiec w biegu na 600 m

 

Puchar Orlika

Etap gminny

I miejsce drużyna chłopców (rocznik 2004 i młodsi)

I miejsce drużyna dziewcząt (rocznik 2004 i młodsi)

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

 

PÓŁFINAŁ POWIATOWY W MINI PIŁCE NOŻNEJ - BIRCZA

III miejsce w kategorii chłopców

Drużyna w składzie: Jakub Buchowski,[bramkarz], Tomasz Bendkowski, Karol Staszkiewicz, Sebastian Król, Maksymilian Szpiech, Kacper Burchała, Piotr Kołacz, Samuel Rabczak, Tomasz Zaleski.

 

Wojewódzkie Zawody lekkoatletyczne - RZESZÓW

Natalia Buchowska - 7 miejsce - bieg na 60 m

Sylwia Szpiech - 29 miejsce - rzut piłeczką palantową

Karol Staszkiewicz - 51 miejsce - skok w dal

 

Powiatowe Zawody lekkoatletyczne - BIRCZA

Natalia Buchowska - I miejsce - bieg na 60 m

Sylwia Szpiech - I miejsce - rzut piłeczką palantową

Karol Staszkiewicz - II miejsce - skok w dal

 

Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Nożnej

ORLIK 2011 - eliminajcje międzygminne w DUBIECKU

III miejsce drużyny dziewcząt rocznik 2000 w  w składzie: Łysik Arleta [bramkarz], Buś Angelika, Bugiel Olga, Hadam Gabriela, Lach Kamila, Krawczyk Patrycja, Pusz Joanna, Sosa Zuzanna.