„Człowiek jest wielki nie przez to

co posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to,

czym dzieli się z innymi”.

Jan Paweł II

Dyrekcja  Publicznej Szkoły Podstawowej im. J. Słowackiego w Babicach składa serdeczne  podziękowania  Radzie Rodziców oraz Rodzicom za zaangażowanie w zorganizowanie  Zabawy   Karnawałowej .

Pozyskane fundusze w całości zostaną przeznaczone na potrzeby naszej szkoły.

*

Serdeczne podziękowania kieruję do  Panów:

Wacława Hadama oraz Bogusława Wiśniowskiego

Panowie poświęcili całe poniedziałkowe popołudnie 06.03.2017 r. do późnych godzin nocnych, aby ułożyć panele podłogowe w remontowanej sali lekcyjnej. Za okazaną bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły, zaangażowanie oraz wkład pracy jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Podziękowania kieruję również do Pana Marka Jaszyk za prace przy demontażu pozostałej po komputerach instalacji elektrycznej.

Serdecznie dziękujemy Panu Markowi Jaszyk, który w dniu 11 lutego br. podjął się nieodpłatnie wykonania instalacji elektrycznej w Naszej szkole dzięki czemu dzieci uczęszczające do Naszej placówki będą mogły w komfortowych i przede wszystkim bezpiecznych warunkach, przebywać, korzystać i co najważniejsze uczyć się w sali  komputerowej. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za poświęcony czas.
*

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy sprawowali opiekę i zawieźli uczniów do i z Birczy, a byli to: p. Renata Bury, p. Marta Piekarz, p. Krystyna i Zbigniew Kopiec. Podziękowania składają uczniowie dyrekcja oraz nauczycielka przyrody.

*

Serdeczne podziękowania dla Pana Macieja Czarnieckiego za wykonanie prac na placu przyszkolnym.

*

Gorące podziękowania wszystkim Rodzicom, którzy włączyli się w organizację zabawy andrzejkowej, z której dochód przeznaczony jest na rzecz uczniów naszej szkoły. Zabawa upłynęła w miłej atmosferze, dobrej kuchni, świetnej muzyki w wykonaniu zespołu LEXER. Dzięki Państwa zaangażowaniu w przygotowania, zabawa była bardzo udana i przyniosła wiele radości.

*

Podziękowania dla  Pana Jana Mrozek, właściciela apteki w Krzywczy za pomoc finansową dla naszej szkoły.

*

Dziękujemy Pani Agacie Pinda,  właścicielce Kwiaciarni w Dubiecku za podarowanie szkole kwiatów doniczkowych.

*

Za okazaną pomoc przy organizacji zawodów sportowych, gorące podziękowania kierujemy do Pani Urszuli Krawiec.

*

Dziękujemy również osobom, które wsparły naszą szkołę rzeczowo (zakup firanek do klasy II).

*

Serdeczne podziękowanie dla Spółki Leśnej Prokurawa z Babic za wsparcie finansowej dla naszej szkoły.

*

Ofiarodawcy 10 ryz papieru oraz 2 tonerów składamy serdeczne podziękowanie.

Jesteśmy wdzięczni za piękny odruch serca, który został przyjęty z wielką radością, dzięki przyjaznej dłoni ludzi dobrej woli możliwa jest realizacja naszych celów i zamierzeń. Głęboko wierzymy, że okazywana nam siła serca będzie nas wspierać w dalszej pracy podejmowanej dla dobra dziecka.

Za okazaną bezinteresowną pomoc w realizacji zadań organizacyjnych i wychowawczych szkoły serdeczne podziękowania składają dyrekcja oraz nauczyciele, życząc jednocześnie wielu sukcesów i powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.