foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Świećmy czynów tarczą własną, czystym sercem, pracą wiarą

plenfrdesksluk

Kto nas odwiedza:

Odwiedza nas 681 gości oraz 0 użytkowników.

ROK SZKOLNY 2020/2021

 

18 września 2020 r. z okazji Narodowego Dnia Sportu odbyły się w naszej szkole zawody lekkoatletyczne dla klas IV-VI i VII, VIII. Pełne wyniki zawodów

Klasy IV – VI

 

Bieg na 60 m chłopcy

Cempura Marcel 9,81 s.

Czuba Patryk 10,48

Goleniowski Kacper 11,27

Plecień Grzegorz 11,47

Łysik Paweł 11,88

Bosak Adrian 12,14

Pękalski Karol 13.50

 

dziewczyny

Grzech Gabriela 11.01

Fik Julia 11.20

Minorowicz Klaudia 11.83

Jaszyk Martyna 12,31

Lekka Oliwia 13.21

Lach Nikola 13,93

 

Rzut piłeczka palantową

chłopcy:

Cempura Marcel -34 m,

Kurasz Bartosz 32 m

Goleniowski Kacper 29 m

Czuba Patryk 26 m

Łysik Paweł 23 m

Pękalski Karol 22,5 m

Małachowski Krystian 21 m

Bosaka Adrian 20 m

Leśniak Jakub 18 m

Buś Jakub 18

Pleceń Grzegorz 12,5 m

 

dziewczyny

Fik Julia 19 m

Grzech Gabriela 15,5 m

Lekka Oliwia 12,5 m

Jaszyk Martyna 11 m

Minorowicz Klaudia 11 m

 

Bieg na 600 m

dziewczyny

Minorowicz Klaudia 2,45.07

Grzech Gabriela 2,54,64,

Lach Nikola 3.03,78

Jaszyk Martyma 3.05,78

Lekka Oliwia 3.05,78

 

chłopcy

Cempura Marcel 2.19,76

Bosak Adrian 2,39,08

Łysik Paweł 3,24,65

 

Skok w dal

dziewczyny  

Fik Julia 3,15 m,

Jaszyk Martyna 2,25 m

Minorowicz Klaudia 2.25 m

 

chłopcy

Cempura Marcel 3,60 m

Czuba Partyk 3,30 m

Kurasz Bartosz 3.20 m

Goleniowski Kacper 3.05 m

Bosak Adrian 2,70 m

Łeśniak Jakub 2,40 m

Łysik Paweł 2,30 m

Pecień Grzegorz 2.20 m

Pęlakski Karol 2.05 m

 

Klasy VII -VIII

 

Bieg na 100 m

dziewczyny

Szpiech Marlena 15,70 s,

Szpiech Oliwia 16,47

Minorowicz Ilona 16,90

Sikorska Weronika 18,59

 

chłopcy

Tomaszewski Filip 18,25 s.

Dąbrowski Jakub 20,82 s

 

Bieg na 300 m

Szpiech Marlena 58,34 s.

Szpiech Oliwia 1.03.44 s

 

Skok w dal

Szpiech Marlena 3,85 m

Szpiech Oliwia 3,40 m

Sikorska Weronika 3,10 m

Minorowicz Ilona 3,00 m

 

Pchnięcie kulą

[3kg] dziewczyny

Szpiech Oliwia 6,31

Szpiech Marlena 5,75 m

Wiśnowska Oliwia 4,49

chłopcy [5 kg]

Durys Jakub 7.04 m

Tomaszewski Filip 5,35 m

Dabrowski Jakub 4,80 m

 

Rzut oszczepem

dziewczyny

Szpiech Oliwia 11,70 m,

Szpiech Marlena 10,90

chłopcy

Durys Jakub 23,90 m 

Tomaszewski Filip 17,60 m

Dąbrowski Jakub 13.56 m 


17 września 2018 r. odbyły się w Przemyślu Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Lekkoatletyce. I miejsca zdobyli Eryk Piekarz - rzut dyskiem, Cebularz Krystian - bieg na 100 m. Marek Banaś - pchnięcie kulą, Miłosz Ślimak - bieg na 300 m. II miejsce zdobył Dawid Krawiec w biegu na 100 m.  Uczniów do zawodów przygotował i sprawował opiekę P. Haszczyn. Fotogaleria

 

 

SPORT SZKOLNY 2013/2014

 

Podsumowanie Szkolnego Turnieju w Piłce Halowej chłopców. W turnieju wystąpiły drużyny w następujących składach:

Królewscy

Radosław Hadam, Emanuel Sikorski, Adam Kapuśniak

 FC Bracia,

Kacper Krawczyk, Dawid Krawczyk, Jakub Dzimira, Kacper Bugiel.

The Blues,

Karol Kopiec, Kacper Krawiec, Mateusz Rosiwal, Gracjan Kasprowicz

 

One Four

Dawid Durys, Dawid Lasz, Sebastian Brzoza.

 

Uzyskano następujące wyniki:

The Blues – Królewscy 6: 1

Bramki – dla Królewskich: R. Hadam 9, E.Sikorski 1, A.Kapuśniak 1. Dla The Blues: G. Kasprowicz 5, M. Rosiwal 1.

FC Bracia - One Four 4:4

Bramki – dla FC Bracia: J. Dzimira 3, D. Krawczyk 1. Dla One Four: D. Lasz 3, D. Durys 1.

One Four - The Blues 1:10

Bramki – dla One Four K.Kopiec 1 (samobojcza). Dla The Blues: K.Kopiec 4, G. Kasprowicz 1, M. Rosiwal 2. K. Krawiec 3.

FC Bracia– Królewscy 2:17

Bramki – dla FC Bracia: J. Dzimira 1, K. Bugiel. Dla Królewskich: R. Hadam 8, E.Sikorski 5, A.Kapuśniak 4

The Blues -  FC Bracia 17:2

Bramki – dla The Blues: M. Rosiwal 7, K. Krawiec 3, G. Kasprowicz 7. Dla FC Bracia: J. Dzimira 1, D. Krawczyk.

One Four– Królewscy 0:9

Bramki – dla Królewskich: R. Hadam 6, E.Sikorski 2, A.Kapuśniak 1.

Klasyfikacja ogólna:

I miejsce Królewscy

II miejsce The Blues

III miejsce One Four

IV miejsce FC Bracia

 

Klasyfikacja na najlepszego strzelca:

Radosław Hadam 23 gole

Gracjan Kasprowicz 13 goli

Mateusz Rosiwal 10 goli

 

SPORT SZKOLNY 2012/2013

 

W roku szkolny 2011/2012 nasza szkoła w Klasyfikacji Sportowej Szkól Województwa Podkarpackiego zajęła 453 miejsce zdobywając 11 punktów. W klasyfikacji ujęto 746 szkół.

Więcej na: http://szs.rzeszow.pl/

 

 

Wyniki uzyskane podczas rozgrywek z okazji Dnia Dziecka:

Wyścigi rzędów pomiędzy oddziałem 5 latków i 6 latków. Wynik 15 do 15

Biegi na dystansach:

Kl.I dziewczyny:

I miejsce – Martyna Kopiec

II miejsce – Dominika Wolarz

III miejsce – Kinga Jurkiewcz

Kl.I chłopcy:

I miejsce – Michał Sikorski

II miejsce – Norbert Kasprowicz

III miejsce – Kacper Ciołek

Kl.II dziewczyny:

I miejsce – Emilia Bury

II miejsce – Karolina Szpiech

III miejsce – Ewelina Kruszyńska

Kl.II chłopcy:

I miejsce – Wiktor Kaszycki

II miejsce – Piotr Pinda

III miejsce – Dawid Krawiec

Kl.III dziewczyny:

I miejsce – Sandra Szpiech

II miejsce – Aleksandra Dańczak

III miejsce – Ewa Sosa

Kl.III chłopcy:

I miejsce – Karol Kopiec

II miejsce – Sebastian Brzoza

III miejsce – Kacper Bugiel

 

Mecz piłki nożnej  kl. II,III – kl. IV 0:3

Rozgrywki w mini piłkę siatkową dziewcząt:

Wyniki: VI – IV 2:0, VI – V,VI – 2:0, IV – V,VI 1:2

I miejsce – KL.VI

II miejsce – KL.V i VI [zespół łączony]

III miejsce – KL.IV

Rozgrywki w mini piłkę nożną:

Wyniki kl.VI1 – VI2 5:2, kl.VI1 – klIV 8:3, kl. VI2 – kl.IV 2:0

Król strzelców Buchowski Jakub 7 goli

I miejsce – KL.VI1

II miejsce – KL. VI 2

III miejsce – KL.IV

 

 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Babicach Rights Reserved.