ROK SZKOLNY 2021/2022
7 października 2021 r. z okazji Narodowego Dnia Sportu odbyły się w naszej szkole zawody lekkoatletyczne dla klas IV-VI i VII, VIII. Pełne wyniki zawodów:
Klasy IV- VI
Bieg na 60 m dziewcząt
- Grzech Gabriela 10,57 s
- Jaszyk Martyna 10,80 s
- Buchowska Milena 10,81
- Minarowicz Klaudia 10,84 s
- Zaleska Aleksandra 11,07
- Martyn Julia 11,14
- Kaszycka Emilia 11,40
- Pękalska Angelika 11,55 i Urban Emilia 11,55
- Brzoza Julia 13.01
- Wojtowicz Oliwia 13,25 s
- Ciołek Maja 13,58
Bieg na 60 m chłopców
- Goleniowski Kacper 10.02 s
- Plecień Grzegorz 10,22
- Buś Adrian 10,35 s
- Bosaka Adrian 10,58 s
- Leśniak Jakub 11,31 s
- Sikorski Krystian 11,40
- Plecień Kacper 11,67 s
- Pilch Filip 11,96
Rzut piłeczką palantową dziewcząt
- Jaszyk Martyna 22 m
- Grzech Gabriela 17 m i Czorniak Amelia 17 m
- Minarowicz Klaudia 16,5 m
- Wojtowicz Oliwia 6 m
Rzut piłeczką palantową chłopców
- Goleniowski Kacper 35 m
- Sikorski Krystian 30 m
- Pękalski Karol 26 m i Bosak Adrian 26
- Małachowski Krystian 23,5 m
- Buś Jakub 23 m i Łysik Paweł 23 m
- Leśniak Jakub 22,5 m
- Buś Adrian 19 m i Rubin Michał 19 m
- Pilch Filip 18
- Plecień Kacper 17,5
- Buś Jan 13
Skok w dal chłopców
- Goleniowski Kacper 3,35 m
- Plecień Grzegorz 3,15
- Bosak Adrian 3,05 i Łysik Paweł 3,05
- Sikorski Krystian 2,90 m i Pilch Filip 2,90 m
- Leśniak Jakub 2,80 m
- Pękalski Karol 2,70 m
- Plecień Kacper 2,35 m
Skok w dal dziewcząt
- Czorniak Amelia 2,95 m
- Urban Emilia 2,45 m
Bieg na 600 m dziewcząt
- Minarowicz Klaudia 2,44,17
- Brzoza Julia 2,52,0
- Jaszyk Martyna 3,06,32
- Urban Emilia 3,16,58
- Zaleska Aleksandra 3,30,40
- Pękalska Angelika 3,32,27
- Kaszycka Emilia 3,39,22
- Ciołek Maja 3,40,46
- Buchowska Milena 3,40,0
Bieg na 1000 m chłopców
- Goleniowski Kacper 4,59,25
- Bosak Adrian 5,03,42
- Gabrysz Bartłomiej 5,04,85
- Buś Adrian 5,16,41
- Buś Jakub 5,18,61
- Sikorski Krystian 5,32,88
- Pilch Filip 5,48,03
- Plecień Grzegorz 5,58,37
Klasy VII- VIII
Bieg na 100 m dziewcząt
- Szpiech Marlena 14,59 s
- Szpiech Oliwia 15,15 s
- Bandyk Martyna 15,41 s
Bieg na 100 m chłopców
- Cempura Marcel 12,94
- Bosak Jakub 13,58
- Tomaszewski Filip 21,41
Pchniecie kulą dziewcząt
- Bandyk Martyna 6,86 m
- Szpiech Oliwia 6,82
- Szpiech Marlena 6,46
- Wiśniowska Oliwia 6,45
Rzut oszczepem dziewcząt
- Bandyk Martyna 15,60 m
Rzut oszczepem chłopców
- Tomaszewski Filip 26.10 m
- Dąbrowski Jakub 21.20 m
- Kurasz Bartosz 16 m
Skok w dal chłopców
1.Bosak Jakub 4,29 m
2.Cempura Marcel 4,25
3.Kurasz Bartosz 3,17 m
4. Dąbrowski Jakub 3,12
Skok w dal dziewcząt
- Bandyk Martyna 4.05 m
- Szpiech Marlena 3,86 m
- Szpiech Oliwia 3,62 m
Bieg na 300 m dziewcząt
- Szpiech Oliwia 56,47 s
- Bandyk Martyna 62,80 s
- Szpiech Marlena 64,39 s
- Wiśniowska Oliwia 77,86 s
Bieg na 1000 m chłopców
- Cempura Marcel 3,44.08
- Bosak Jakub 3,45,07
9 września 2021 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Wojewódzkich Zawodach Lekkoatletycznych w ramach Igrzysk Młodzieży w Rzeszowie. Bardzo dobrze zaprezentował się Filip Tomaszewski, który wynikiem 23,89 m awansował z szóstym wynikiem do najlepszej ósemki oszczepników w województwie. Niestety w finale zabrakło kilkanaście centymetrów i ostatecznie zajął bardzo dobre VII miejsce z wynikiem z eliminacji, który jest nowym rekordem szkoły w rzucie oszczepem [23,89 m]. W eliminacjach dobrze zaprezentował się uczeń klasy VII Marcel Cempura w biegu na 100 m zajął 27 miejsce z wynikiem 14,22 s. Uczniów przygotował i sprawował opiekę P. Haszczyn. <<Fotorelacja>>
ROK SZKOLNY 2020/2021
18 września 2020 r. z okazji Narodowego Dnia Sportu odbyły się w naszej szkole zawody lekkoatletyczne dla klas IV-VI i VII, VIII. Pełne wyniki zawodów
Klasy IV – VI
Bieg na 60 m chłopcy
Cempura Marcel 9,81 s.
Czuba Patryk 10,48
Goleniowski Kacper 11,27
Plecień Grzegorz 11,47
Łysik Paweł 11,88
Bosak Adrian 12,14
Pękalski Karol 13.50
dziewczyny
Grzech Gabriela 11.01
Fik Julia 11.20
Minorowicz Klaudia 11.83
Jaszyk Martyna 12,31
Lekka Oliwia 13.21
Lach Nikola 13,93
Rzut piłeczka palantową
chłopcy:
Cempura Marcel -34 m,
Kurasz Bartosz 32 m
Goleniowski Kacper 29 m
Czuba Patryk 26 m
Łysik Paweł 23 m
Pękalski Karol 22,5 m
Małachowski Krystian 21 m
Bosaka Adrian 20 m
Leśniak Jakub 18 m
Buś Jakub 18
Pleceń Grzegorz 12,5 m
dziewczyny
Fik Julia 19 m
Grzech Gabriela 15,5 m
Lekka Oliwia 12,5 m
Jaszyk Martyna 11 m
Minorowicz Klaudia 11 m
Bieg na 600 m
dziewczyny
Minorowicz Klaudia 2,45.07
Grzech Gabriela 2,54,64,
Lach Nikola 3.03,78
Jaszyk Martyma 3.05,78
Lekka Oliwia 3.05,78
chłopcy
Cempura Marcel 2.19,76
Bosak Adrian 2,39,08
Łysik Paweł 3,24,65
Skok w dal
dziewczyny
Fik Julia 3,15 m,
Jaszyk Martyna 2,25 m
Minorowicz Klaudia 2.25 m
chłopcy
Cempura Marcel 3,60 m
Czuba Partyk 3,30 m
Kurasz Bartosz 3.20 m
Goleniowski Kacper 3.05 m
Bosak Adrian 2,70 m
Łeśniak Jakub 2,40 m
Łysik Paweł 2,30 m
Pecień Grzegorz 2.20 m
Pęlakski Karol 2.05 m
Klasy VII -VIII
Bieg na 100 m
dziewczyny
Szpiech Marlena 15,70 s,
Szpiech Oliwia 16,47
Minorowicz Ilona 16,90
Sikorska Weronika 18,59
chłopcy
Tomaszewski Filip 18,25 s.
Dąbrowski Jakub 20,82 s
Bieg na 300 m
Szpiech Marlena 58,34 s.
Szpiech Oliwia 1.03.44 s
Skok w dal
Szpiech Marlena 3,85 m
Szpiech Oliwia 3,40 m
Sikorska Weronika 3,10 m
Minorowicz Ilona 3,00 m
Pchnięcie kulą
[3kg] dziewczyny
Szpiech Oliwia 6,31
Szpiech Marlena 5,75 m
Wiśnowska Oliwia 4,49
chłopcy [5 kg]
Durys Jakub 7.04 m
Tomaszewski Filip 5,35 m
Dabrowski Jakub 4,80 m
Rzut oszczepem
dziewczyny
Szpiech Oliwia 11,70 m,
Szpiech Marlena 10,90
chłopcy
Durys Jakub 23,90 m
Tomaszewski Filip 17,60 m
Dąbrowski Jakub 13.56 m
17 września 2018 r. odbyły się w Przemyślu Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Lekkoatletyce. I miejsca zdobyli Eryk Piekarz - rzut dyskiem, Cebularz Krystian - bieg na 100 m. Marek Banaś - pchnięcie kulą, Miłosz Ślimak - bieg na 300 m. II miejsce zdobył Dawid Krawiec w biegu na 100 m. Uczniów do zawodów przygotował i sprawował opiekę P. Haszczyn. Fotogaleria
SPORT SZKOLNY 2013/2014
Podsumowanie Szkolnego Turnieju w Piłce Halowej chłopców. W turnieju wystąpiły drużyny w następujących składach:
Królewscy
Radosław Hadam, Emanuel Sikorski, Adam Kapuśniak
FC Bracia,
Kacper Krawczyk, Dawid Krawczyk, Jakub Dzimira, Kacper Bugiel.
The Blues,
Karol Kopiec, Kacper Krawiec, Mateusz Rosiwal, Gracjan Kasprowicz
One Four
Dawid Durys, Dawid Lasz, Sebastian Brzoza.
Uzyskano następujące wyniki:
The Blues – Królewscy 6: 1
Bramki – dla Królewskich: R. Hadam 9, E.Sikorski 1, A.Kapuśniak 1. Dla The Blues: G. Kasprowicz 5, M. Rosiwal 1.
FC Bracia - One Four 4:4
Bramki – dla FC Bracia: J. Dzimira 3, D. Krawczyk 1. Dla One Four: D. Lasz 3, D. Durys 1.
One Four - The Blues 1:10
Bramki – dla One Four K.Kopiec 1 (samobojcza). Dla The Blues: K.Kopiec 4, G. Kasprowicz 1, M. Rosiwal 2. K. Krawiec 3.
FC Bracia– Królewscy 2:17
Bramki – dla FC Bracia: J. Dzimira 1, K. Bugiel. Dla Królewskich: R. Hadam 8, E.Sikorski 5, A.Kapuśniak 4
The Blues - FC Bracia 17:2
Bramki – dla The Blues: M. Rosiwal 7, K. Krawiec 3, G. Kasprowicz 7. Dla FC Bracia: J. Dzimira 1, D. Krawczyk.
One Four– Królewscy 0:9
Bramki – dla Królewskich: R. Hadam 6, E.Sikorski 2, A.Kapuśniak 1.
Klasyfikacja ogólna:
I miejsce Królewscy
II miejsce The Blues
III miejsce One Four
IV miejsce FC Bracia
Klasyfikacja na najlepszego strzelca:
Radosław Hadam 23 gole
Gracjan Kasprowicz 13 goli
Mateusz Rosiwal 10 goli
SPORT SZKOLNY 2012/2013
W roku szkolny 2011/2012 nasza szkoła w Klasyfikacji Sportowej Szkól Województwa Podkarpackiego zajęła 453 miejsce zdobywając 11 punktów. W klasyfikacji ujęto 746 szkół.
Więcej na: http://szs.rzeszow.pl/
Wyniki uzyskane podczas rozgrywek z okazji Dnia Dziecka:
Wyścigi rzędów pomiędzy oddziałem 5 latków i 6 latków. Wynik 15 do 15
Biegi na dystansach:
Kl.I dziewczyny:
I miejsce – Martyna Kopiec
II miejsce – Dominika Wolarz
III miejsce – Kinga Jurkiewcz
Kl.I chłopcy:
I miejsce – Michał Sikorski
II miejsce – Norbert Kasprowicz
III miejsce – Kacper Ciołek
Kl.II dziewczyny:
I miejsce – Emilia Bury
II miejsce – Karolina Szpiech
III miejsce – Ewelina Kruszyńska
Kl.II chłopcy:
I miejsce – Wiktor Kaszycki
II miejsce – Piotr Pinda
III miejsce – Dawid Krawiec
Kl.III dziewczyny:
I miejsce – Sandra Szpiech
II miejsce – Aleksandra Dańczak
III miejsce – Ewa Sosa
Kl.III chłopcy:
I miejsce – Karol Kopiec
II miejsce – Sebastian Brzoza
III miejsce – Kacper Bugiel
Mecz piłki nożnej kl. II,III – kl. IV 0:3
Rozgrywki w mini piłkę siatkową dziewcząt:
Wyniki: VI – IV 2:0, VI – V,VI – 2:0, IV – V,VI 1:2
I miejsce – KL.VI
II miejsce – KL.V i VI [zespół łączony]
III miejsce – KL.IV
Rozgrywki w mini piłkę nożną:
Wyniki kl.VI1 – VI2 5:2, kl.VI1 – klIV 8:3, kl. VI2 – kl.IV 2:0
Król strzelców Buchowski Jakub 7 goli
I miejsce – KL.VI1
II miejsce – KL. VI 2
III miejsce – KL.IV