CELE ZAJĘĆ

Zastosowanie technologii informatycznych do funkcji użytkowych.

Nauka poprzez nowe technologie – programy multimedialne, wykorzystanie internetu, programowanie.

Uczniowie będą wykonywać projekty: film animowany, film dokumentalny

Zajęcia prowadzi Piotr Haszczyn z trzech grupach: klasy IV i V, klasy VI i VII oraz klasa VIII

Kolejny mBok zmontowany, przez uczniów kl. VII i VI.

19 listopada 2018 r. uczniowie kl. VIII rozpoczęli zajęcia z Robotyki w ramach zajęć projektowych z informatyki. Na zajęciach chłopcy wykazali się dużymi umiejętnościami w rozwiązywaniu problemów, złożyli 3 zestawy mbota [robota], którego teraz będą mogli programować. Fotorelacja

Podsumowanie I działu projektu Szkoły Marzeń z zajęć informatycznych. Realizacja filmu animowanego klasy VI i VII.

26 października 2018 r. odbyło się podsumowanie pracy w Edytorze Graficznym Paint na zajęciach informatycznych w ramach programu Szkoły Marzeń. Uczniowie obejrzeli efekty swoich prac, niektóre z nich zamieszczamy poniżej.