Ogłoszenia

Telefon 116 111 prowadzony przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę jest czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu, także w dni ustawowo wolne od pracy.

Wszelkie aktualne informacje znajdują się też na stronach: www.116111.pl oraz www.fdds.pl .

9 maja o godzinie 16 odbędzie się spotkanie wychowawców z rodzicami.
Spotkanie dotyczy rodziców uczniów klas I-VIII oraz wszystkich oddziałów przedszkolnych.
Nie będzie ogólnego spotkania w sali gimnastycznej, od godziny 16 rozpoczynają się spotkania z wychowawcami w klasach.

Pobierz karta produktu

Pobierz ogólne warunki ubezpieczenia

Pobierz ulotka ubezpieczenia

1 września  (czwartek) rok szkolny rozpoczynamy według poniższego harmonogramu:

- Msza Święta o godzinie 8 00.

- Spotkanie ogólne w sali gimnastycznej godzina 920.

- Spotkania w klasach z wychowawcami.

- Około godziny 1030  odwóz (Połanki , Skopów).

Przywozy

PODLAS GÓRA  - 720

BUCZACZ ZAKRĘT - 725

BUCZACZ GÓRA - 730

SKOPÓW KOŚCIÓŁ- 735

POŁANKI - 750

W dniu 30 maja (wtorek) w szkole odbędzie się Dzień Dziecka organizowany we współpracy z Radą Rodziców.
W tym dniu nie ma zajęć dydaktycznych a uczniowie klas I-VIII spotykają się w szkole o godzinie 9 : 00.
Nie ma dowozów wg codziennego planu. Będzie jeden dowóz w godzinach:
8:10 Podlas
8:20 Buczacz zakręt
8:25 Buczacz góra
8: 30 Skopów kościół
8:50 Połanki
Odwóz również będzie jeden o godzinie 13:10
Dzień Dziecka odbywać się będzie na szkolnym boisku.
Plan imprezy:
9:30 swobodne zabawy na dmuchanym placu zabaw, kolorowe warkoczyki dla dziewczynek, tatuaże dla chłopców, wspólne drugie śniadanie
10:30 III Bieg z Okazji Dnia Dziecka (wspólna rozgrzewka przy muzyce, bezpieczna trasa, dzieci klas I-VIII oraz oddział 6 latków biegną pod opieką wychowawców, opieka pielęgniarki szkolnej podczas całego biegu, dzieci z Bajkowego Oddziału Przedszkolnego oraz Oddziału 5 latków zostają na szkolnym boisku pod opieką wychowawców)
11:30 wręczenie medali dla uczestników biegu, festiwal kolorów
11: 50 poczęstunek zorganizowany przez Radę Rodziców ( kiełbaski, napoje, lody)
12:00-13:00 swobodna zabawa dzieci i uczniów na szkolnym boisku, dostęp do Sali gimnastycznej, mini dyskoteka przy muzyce na szkolnym boisku
Dzieci powinny zabrać drugie śniadanie i odpowiednią ilość napojów, impreza będzie na boisku szkolnym a bieg trasą wzdłuż Babic dlatego prosimy o odpowiedni strój oraz sportowe obuwie. Należy pamiętać o nakryciu głowy czapka, chustka, kapelusik) oraz zabezpieczeniu odkrytych części ciała kremem z filtrem uv.